دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی چیست؟
" هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه در آوردن رنگ ها اثاثیه و سایر اشیا در یک اتاق یا ساختمان بصورت هنرمندانه"
نکات چیدمان مبلمان اتاق نشیمن کوچک
چیدمان مبلمان اتاق نشیمن کوچک می تواند یک چالش باشد، اما به همان اندازه که سخت به نظر می رسد، تزئین اتاق های نشیمن کوچک اغلب راحت تر از اتاق های بزرگتر است، به خصوص با بودجه ای کم.
چرا باید برای دکوراسیون منزل، مبلمان بخریم؟
دلایل زیادی برای خرید مبلمان وجود دارد، اما مهمترین دلیل اصلی آن این است که مبلمان زمینه زندگی ماست. هرچه زندگی ما تغییرات کوچک و بزرگی را تجربه کند، نیاز به اثاثیه ما تغییر نمی کنند اما با تغییر نیازها و شرایط زندگی، مبلمان تغییر می کنند.
ایمنی و کیفیت مبلمان و دکوراسیون منزل
بسیاری از حوادث در داخل خانه اتفاق می افتد و تعدادی از آنها شامل مبلمان هستند. اغلب اوقات کودکان نیز درگیر می شوند. بیشتر این حوادث قابل اجتناب هستند و در اینجا چند مرحله ساده و آسان برای کمک به شما در جلوگیری از آنها آورده شده است.
سبک مبل شما درباره شما چه می گوید؟
نحوه تزئین و دکوراسیون منزل ما چیزهای زیادی در مورد شخصیت ما می گوید. وقتی مردم وارد خانه ی ما می شوند، اغلب درک درستی از شخصیت ما خواهند داشت اگر بتوانند به سبک مبلمان و چیدمان منزل شما دقت کنند.
چگونه خانه خود را برای پاییز تزیین کنید؟
تزئینات برای پاییز یکی از بهترین قسمت های فصل است. چه از افرادی با سلیقه مدرن باشید و چه کسی که نمی تواند خانه ویلایی یا مزرعه ای در زندگی خود داشته باشد، تبدیل خانه خود به یک فضای پاییزی آسانتر از آن است که فکر می کنید.
چگونه مبلمان قدیمی را بازسازی کنیم؟
پاسخ ساده به این سوال که آیا مبلمان قدیمی ما نیاز به تعمیر و نوشدن دارد یا نه، جواب آسان بله یا خیر است اما این پاسخ به عوامل مختلفی بستگی دارد. اگر می خواهید مبل خود را به روز کنید، قبل از اینکه مجبور به انجام کاری گران و هزینه دار باشید، باید برخی از فاکتورها را در نظر بگیرید.
اتاق نشیمن شیک و مدرن برای هر سلیقه
وقتی نوبت به تزئینات اتاق نشیمن می رسد، مدرن کلمه ای است که هنگام تعریف سبک خاصی خیلی از افراد دور و برتان می شنوید. اما حقیقت این است که انواع مختلفی از نگاه ها را می توان به صورت مدرن خلاصه کرد.
چگونه عناصر مردانه را در دکوراسیون داخلی نمایش دهیم؟
برای دکوراسیون داخلی یک اتاق مردانه، شاید این تصور منصفانه نباشد اما همیشه طراحی داخلی تمرکز مشخصی روی عناصر زنانه داشته است. با این حال ایجاد فضایی کاملاً مردانه و همچنین شیک و معاصر کاملاً امکان پذیر است، به شرط آنکه از عناصر مناسبی برای گنجاندن آن آگاه باشید.
10 نکته ای که باید قبل از تزئین خانه خود بدانید
دکوراسیون منزل می تواند یک تجربه هیجان انگیز باشد و به طور معمول بیشترین و مهم ترین قسمت داشتن فضایی برای خلوت و راحتی را باید در نظر گرفت!
چگونه دکوراسیون یک اتاق را زنانه تر جلوه دهیم
تختخواب های پر از کوسن و ملحفه های تمیزو رنگی، میز آرایش، کمد لباس، قفسه و کنسول هایی پر از تزیینات زنانه، آینه قدی تمام این موارد برای زنانه و دکوراسیون کردن یک اتاق بی روح لازم به نظرمی رسند.
ترفندهای روشن کردن اتاق خواب تاریک
شما محکوم نیستید که در یک اتاق خواب شبیه غار زندگی کنید و نه مجبورید بودجه خود را صرف استخدام یک پیمانکار برای معماری جدیدی کنید. ایده های اتاق خواب تاریک ترفندهای تزئینی ساده ای هستند که می توانند نور را حتی به تاریک ترین اتاق خواب بکشند.
بهترین مکان برای آویختن آینه در خانه
اگر آینه را در یک اتاق آویزان کنید، یک وسیله ضروری را به آن اضافه می کنید. چه یک راهرو یا سالن مجلل بزرگ ، اتاق کودک یا حمام ، افزودن آینه به فضا زیبایی می بخشد و فضای فضای باز را بازتر می کند.
6 نکته برای دکوراسیون خانه های کوچک
هنگام انتخاب مبلمان برای یک فضای کوچک، از فکر کردن در خارج از قوانین نترسید. در حقیقت ، این یکی از بهترین راه ها برای اطمینان از این است که در نهایت با یک فضای زیبا و متناسب با سبک زندگی خود روبرو خواهید شد.
7 دلیل که فضاهای کوچک بهترین فضاها هستند
اگر می خواهید فضای شما بازتابی از شما و حساسیت های سبک شخصی شما باشد. فضاهای کوچک ، با داشتن سطح محدود، دستیابی به آن را کاملاً آسان می کنند.
اصول مینیمالیسم در دکوراسیون داخلی
در مکتب مینیمالیسم به جای استفاده از تعداد زیادی عناصر ، تمرکز بر عناصر کمتر ولی با کیفیت یا معیارهای احساسی بالاست.
پرطرفدارترین اکسسوری‌های دکوراسیون داخلی 2020
دیوارهایی شبیه گالری نمایشی از عکسها، پوسترها یا چاپهایی که اغلب در یک راهرو، در امتداد پله ها یا در اتاق نشیمن قرار می گیرند، جایگاه برتر دکوراسیون ترند سال 2020 را بدست آورد.