دکوراسیون فضای دفتر کار

دکوراسیون فضای دفتر کار

آیا نیاز به فضای کاری متفاوتی با هزینه کم دارید؟ ما لیستی از چگونگی تبدیل دفترکار خود به محیطی آرام، شاد و سازنده را به شما پیشنهاد می دهیم. این ایده های ارزان و آسان فوراً میز شما را از یک فضای کم نور و درهم و برهم خارج می کند.

۱۳۹۹/۰۵/۲۹

دکوراسیون داخلی فضای کاری خود را با این گزینه های پیشنهادی ما و کمی تلاش تغییر دهید.

 

قدرت گیاهان در دفترکار

گلدانی از شکوفه های تازه باعث ایجاد زندگی، رنگ و شادابی به فضای میزکار شما می شود و بهترین خبر این است که، برای داشتن یک گل زیبا نیازی به صرف هزینه زیاد نیست. به سادگی چند ساقه از گلهای باغچه را برش داده و آنها را در گلدانی زیبا روی میزکارتان بگذارید.

نور خارق العاده در محیط کار

نورپردازی عالی برای ایجاد یک محیط خلاقانه ضروری است زیرا فضای کم نور می تواند احساس کسالت برای شما به همراه داشته باشد. به دنبال یک چراغ رومیزی منحصر به فرد باشید که عملکرد مناسب داشته باشد تا فضای کاری شما را در نور دلنشین کند، ضمن اینکه یک چراغ سبک هم به مجموعه مطالعاتی خود اضافه می کنید.

انگیزه بسازید

هنگام دکور کردن فضای کاری خود، سعی کنید چند عنصر را در مکان خود داشته باشید که برای شما الهام بخش باشد. هزار هنر مقرون به صرفه وجود دارد که انگیزشی هستند. اگر می خواهید چیزی شخصی تر ایجاد کنید، چرا یک تابلوی الهام بخش و نقل قولی از خودتان را درست نمی کنید؟

 

جعبه لوازم التحریر روی میزکار

فضا و یا ابزاری برای نظم دادن هوشمند برای خلوت کردن درهم و برهمی روی میزکار بسیار مهم است و باعث می شود فضای کاری شما منظم و زیبا بماند. گلدان های قلم و لوازم التحریر را روی یک سینی زیبا قرار دهید، از یک زونکن استفاده کنید تا کاغذها را در آن نگه دارید.

هنگام کار راحتی مهم است

وقتی نوبت به انتخاب صندلی اداری و میزکار می رسد، راحتی را فدای سبک نکنید. حتما سعی کنید از صندلی هایی با استاندارد در طراحی و متناسب با فرم بدن استفاده کنید. همچنین با توجه به ارتفاع و نسبت دو طرفه بین صندلی و میزکار، میز اداری خود را انتخاب کنید.

 

زمان استراحت

مطمئنا بین فواصلی که از کار فارغ می شوید دوست دارید تا کمی استراحت کنید و بدن خود را رها کنید. وجود یک کاناپه با سایز مناسب می تواند جای استراحت و لمیدن خوبی برای چند دقیقه باشد.