درباره ادواگالری

 

 

 

 

گروه معماران و طراحان ادوا فعالیت خود را از سال 1378 در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی، طراحی و همچنین تولید تجهیزات دکوراسیون آغاز نمود و همواره کوشید تا بتواند محیطی مانوس، مفید و امن با طراحی مدرن و مینیمال ایجاد کند. در دنیای پر از تنش امروز که استرس یکی از عمومی ترین مشکلاتی است که افراد با آن روبرو هستند ایجاد مکانی که طراحی داخلی و چیدمان دکوراسیون و مبلمان آن موجب تنش نشود و استرس بصری به حداقل برسد یکی از مهمترین اهداف ما بوده است . فضایی آرام و دور از فشارهای روحی و روانی.

در دنیایی که همه فریاد زیاده خواهی سرداده و طرفدار تجملات شده اند و هر روز شعار بیشتر و بیشتر، به گوش میرسد ما پیرو سبک مدرن مینیمال در اجرای پروژه های دکوراسیون مشتریان خود هستیم و شعار سادگی زیباست سر می‌دهیم.

در این سبک، هنرمند طراح سعی می‌کند با حداقل, بیشترین بهره را ببرد . سبک مینیمالیسم درمان است. یعنی فرد را از جایگاه تنش و آشوب به تعادل درونی و تمرکز می برد و بیننده به نحوی باور نکردنی از هر آشوبی رها می‌شود.

در این سبک معماری و دکوراسیون، المان و چیدمان طوری فضا را می‌سازند که شخص می تواند در حالیکه در اتاقی پر از حضور دیگران است، نوعی از انزوا و آرامش درونی را تجربه کند. این درست مثل همان چیزی است که در معبد یا مکانی مذهبی رخ می دهد: همگی با هم هستیم و هر یک از ما حس خوبی دارد. 

در سال 1390 مجموعه ما وارد عرصه ی واردات و فروش کالاهای مدرن و دکوراسیون شامل انواع مبلمان اداری, مسکونی, دیوارپوش و کف پوش گردید.

گالری ادوا که متشکل از کادری مهندس، متخصص و مجرب است، با مبلمان و وسایل تزیینی مدرن و زیبا، همراه با رنگ های ساده و نافذ خود، فضای خانه و محیط کار شما را آرامبخش و دلپذیر می‌کند، بطوری که در نهایت زیبایی، اوج سادگی فضا را به تصویر می‌کشد.

ادواگالری با داشتن قابلیت‌های ارزنده در سوابق و پروژه‌های انجام شده تا به امروز، آماده ارایه مشاوره، طراحی و اجرای هر چه بهتر آن تصویری از دکوراسیون داخلی را دارد که شما در ذهن و رویای خود می پرورانید. هدیه گروه ادوا به مشتریان خود برای مدت های طولانی، تجربه های ناب از حس لذت و راحتی در خانه خود و استفاده از مبلمان و ترکیب رنگ و طرح است.